Vrijeschool de Sterrenzanger is de vrije school van Oudorp

Basisschool de Sterrenzanger is de vrijeschool van Oudorp

Rekenen is ook steken
tellen bij het borduren.

woensdag 5 februari 2020

Let op!
Deze activiteit is al geweest en werd gehouden op
woensdag 5 februari 2020

Open dag

Er zijn verschillende manieren om te komen kennismaken met De Sterrenzanger. Zo hebben we twee inloopochtenden, is er een voorjaarsmarkt en ieder jaar een open dag.

De open dag is op woensdag 5 februari.

Tussen 9 en 12 uur zijn er rondleidingen, open euritmielessen en een tentoonstelling van werk van de kinderen. Er zijn ouders van onze school aanwezig waar u vragen aan kunt stellen. En ook aan de zesde klassers. Zij zullen u tevens de weg wijzen tussen de twee gebouwen aan de Mercuriusstraat en de Raadhuisstraat.


De inloopochtend biedt een ongedwongen manier om kennis te maken met onze school en de manier van lesgeven. Er is een rondleiding en er is informatie beschikbaar. Uiteraard staat de koffie of thee voor u klaar.

De inloopochtenden voor schooljaar 2019-2020 zijn:


14 november 2019

en

14 mei 2020


Verder kunt u ook vrijblijvend kennismaken met onze school op:

zaterdag 4 april 2020 voorjaarsmarkt 10.00 u - 14.00 u